TITULOS
CLUB DEPORTIVO UNIVERSITARIO 25
FACULTAT DE FILOSOFIA 4
HISTORIA FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO 3
ARQUITECTURA 2
MEDICINA GALENS 2
FACULTAT DE GEOGRAFIA I HISTORIA 1
GRADUADOS 1
FISICA 1
CLUB ESPORTIU INEFC 1


LIGA 2019 / 2020

Equipos


ARQUITECTURA
CLUB DEPORTIVO UNIVERSITARIO
CLUB ESPORTIU INEFC
ECONOMIQUES FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO
ENGINYERS BCN
ENGINYERS DE CAMINS
FACULTAT D'EDUCACIO BARCELONA
FUTBOL CLUB ENGINYERS
HISTORIA FUTBOL CLUB UNIVERSITARIO
MAGISTERI EN EDUCACIO FISICA DE CATALUNYA
MEDICINA GALENS
UB 1450 "Universitaris de Barcelona"


1ª VUELTA



1ª Jornada



FACULTAT D'EDUCACIO B. - - ENGINYERS BCN
JUEVES 26/09/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - UB 1450
VIERNES 27/09/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 27/09/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 27/09/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


C.E. INEFC - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 28/09/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ARQUITECTURA - - MEDICINA GALENS
SABADO 28/09/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



2ª Jornada



ENGINYERS BCN - - C.E. INEFC
JUEVES 03/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 04/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - ARQUITECTURA
VIERNES 04/10/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 04/10/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - F.C. ENGINYERS
SABADO 05/10/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 05/10/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



3ª Jornada



ENGINYERS BCN - - MAGISTERI E.F.C.
JUEVES 10/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.E. INEFC - - UB 1450
VIERNES 11/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - MEDICINA GALENS
VIERNES 11/10/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 11/10/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 12/10/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - ARQUITECTURA
SABADO 12/10/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



4ª Jornada



ARQUITECTURA - - F.C. ENGINYERS
JUEVES 17/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 18/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


UB 1450 - - ENGINYERS BCN
VIERNES 18/10/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


MEDICINA GALENS - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 18/10/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - C.E. INEFC
SABADO 19/10/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 19/10/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



5ª Jornada



ENGINYERS BCN - - ECONOMIQUES F.C.U.
JUEVES 24/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - ARQUITECTURA
VIERNES 25/10/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.E. INEFC - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 25/10/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - MEDICINA GALENS
VIERNES 25/10/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


UB 1450 - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 26/10/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 26/10/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



6ª Jornada



MAGISTERI E.F.C. - - F.C. ENGINYERS
JUEVES 07/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - ENGINYERS BCN
VIERNES 08/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - UB 1450
VIERNES 08/11/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 08/11/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ARQUITECTURA - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 09/11/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


MEDICINA GALENS - - C.E. INEFC
SABADO 09/11/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



7ª Jornada



FACULTAT D'EDUCACIO B. - - ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 14/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 15/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.E. INEFC - - ARQUITECTURA
VIERNES 15/11/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 15/11/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS BCN - - MEDICINA GALENS
SABADO 16/11/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 16/11/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



8ª Jornada



ARQUITECTURA - - ENGINYERS BCN
JUEVES 21/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - UB 1450
VIERNES 22/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 22/11/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - C.E. INEFC
VIERNES 23/11/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 24/11/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 24/11/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



9ª Jornada



HISTORIA F.C.U. - - MAGISTERI E.F.C.
JUEVES 28/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 29/11/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


ENGINYERS BCN - - ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 29/11/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - MEDICINA GALENS
VIERNES 29/11/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


C.E. INEFC - - F.C. ENGINYERS
SABADO 30/11/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - ARQUITECTURA
SABADO 30/11/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



10ª Jornada



F.C. ENGINYERS - - ENGINYERS BCN
JUEVES 12/12/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 13/12/2019 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - C.E. INEFC
VIERNES 13/12/2019 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ARQUITECTURA - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 13/12/2019 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - UB 1450
SABADO 14/12/2019 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 14/12/2019 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



11ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. - - ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 09/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


UB 1450 - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 10/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - ARQUITECTURA
VIERNES 10/01/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


C.E. INEFC - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 10/01/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - MEDICINA GALENS
SABADO 11/01/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS BCN - - C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 11/01/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV


2ª VUELTA



12ª Jornada



MAGISTERI E.F.C. - - C.E. INEFC
JUEVES 16/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - ARQUITECTURA
VIERNES 17/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 17/01/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS BCN - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 17/01/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 18/01/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - C.D. UNIVERSITARIO
SABADO 18/01/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



13ª Jornada



ARQUITECTURA - - MAGISTERI E.F.C.
JUEVES 23/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 24/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - MEDICINA GALENS
VIERNES 24/01/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


C.E. INEFC - - ENGINYERS BCN
VIERNES 24/01/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - HISTORIA F.C.U.
SABADO 25/01/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - UB 1450
SABADO 25/01/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



14ª Jornada



MAGISTERI E.F.C. - - ENGINYERS BCN
JUEVES 30/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


UB 1450 - - C.E. INEFC
VIERNES 31/01/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 31/01/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 31/01/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


MEDICINA GALENS - - F.C. ENGINYERS
SABADO 01/02/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ARQUITECTURA - - ENGINYERS DE CAMINS
SABADO 01/02/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



15ª Jornada



F.C. ENGINYERS - - ARQUITECTURA
JUEVES 06/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


C.E. INEFC - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 07/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 07/02/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - MAGISTERI E.F.C.
VIERNES 07/02/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS BCN - - UB 1450
SABADO 08/02/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - MEDICINA GALENS
SABADO 08/02/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



16ª Jornada



ECONOMIQUES F.C.U. - - ENGINYERS BCN
JUEVES 13/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ARQUITECTURA - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 14/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - UB 1450
VIERNES 14/02/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - C.E. INEFC
VIERNES 14/02/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - F.C. ENGINYERS
SABADO 15/02/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


MEDICINA GALENS - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 15/02/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



17ª Jornada



ENGINYERS BCN - - HISTORIA F.C.U.
JUEVES 20/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - ENGINYERS DE CAMINS
VIERNES 21/02/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - ARQUITECTURA
VIERNES 21/02/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 21/02/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


C.E. INEFC - - MEDICINA GALENS
SABADO 22/02/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 22/02/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



18ª Jornada



MEDICINA GALENS - - ENGINYERS BCN
JUEVES 05/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 06/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 06/03/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - UB 1450
VIERNES 06/03/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ARQUITECTURA - - C.E. INEFC
SABADO 07/03/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - ECONOMIQUES F.C.U.
SABADO 07/03/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



19ª Jornada



C.E. INEFC - - ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 12/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - MAGISTERI E.F.C.
VIERNES 13/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - F.C. ENGINYERS
VIERNES 13/03/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


UB 1450 - - MEDICINA GALENS
VIERNES 13/03/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS BCN - - ARQUITECTURA
SABADO 14/03/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - HISTORIA F.C.U.
SABADO 14/03/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



20ª Jornada



ENGINYERS DE CAMINS - - ENGINYERS BCN
JUEVES 19/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 20/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - C.E. INEFC
VIERNES 20/03/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 20/03/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


C.D. UNIVERSITARIO - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
SABADO 21/03/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ARQUITECTURA - - UB 1450
SABADO 21/03/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



21ª Jornada



UB 1450 - - ENGINYERS DE CAMINS
JUEVES 26/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


MAGISTERI E.F.C. - - FACULTAT D'EDUCACIO B.
VIERNES 27/03/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


HISTORIA F.C.U. - - MEDICINA GALENS
VIERNES 27/03/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


C.E. INEFC - - C.D. UNIVERSITARIO
VIERNES 27/03/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


ENGINYERS BCN - - F.C. ENGINYERS
SABADO 28/03/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV


ECONOMIQUES F.C.U. - - ARQUITECTURA
SABADO 28/03/2020 13:30 ARTIFICIAL ACTA TV



22ª Jornada



C.D. UNIVERSITARIO - - ENGINYERS BCN
JUEVES 02/04/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ARQUITECTURA - - HISTORIA F.C.U.
VIERNES 03/04/2020 20:00 ESTADI ACTA TV


ENGINYERS DE CAMINS - - ECONOMIQUES F.C.U.
VIERNES 03/04/2020 20:00 ARTIFICIAL ACTA TV


F.C. ENGINYERS - - UB 1450
VIERNES 03/04/2020 20:00 HOSPITALET NORD ACTA TV


FACULTAT D'EDUCACIO B. - - C.E. INEFC
SABADO 04/04/2020 10:00 ESTADI ACTA TV


MEDICINA GALENS - - MAGISTERI E.F.C.
SABADO 04/04/2020 11:45 ARTIFICIAL ACTA TV



Clasificación

P EQUIPO PTS J G E P GF GC DIF G
1 - - - - - - - - -
2 - - - - - - - - -
3 - - - - - - - - -
4 - - - - - - - - -
5 - - - - - - - - -
6 - - - - - - - - -
7 - - - - - - - - -
8 - - - - - - - - -
9 - - - - - - - - -
10 - - - - - - - - -
11 - - - - - - - - -
12 - - - - - - - - -



CAMPEON 2019 / 2020

-